Інна Черняк – чемпіонка світу з дзюдо

У Португалії пройшов чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору (IBSA). Підтвердила статус сильнішої дзюдоїстки планети запоріжанка Інна Черняк, яка виступала у вазі 52 кг. Вихованка ЗТУ Андрія Бондарчука провела три поєдинки, вигравши у суперниць з Алжиру, Узбекистану та Німеччини.

У командному заліку збірна України посіла високе друге місце, пропустивши вперед лише представників Кореї. У доробку українців два золота, срібло, по два п’ятих та сьомих місця. Загалом участь у змаганнях взяли 270 спортсменів з 42 країн.

Зазначимо, що Чемпіонати світу серед дзюдоїстів з вадами зору є одним з головним визначних чинників,  при відборі на Паралімпійські ігри. Нагадаємо, 2016 року чемпіонкою Паралімпійських Ігор стала саме наша Інна Черняк.