Запоріжці стартували на чемпіонаті світу з дзюдо

У Баку стартував чемпіонат світу з дзюдо. У перший день змагань на світовому татами розірвалася «українська бомба» — 17-річна киянка Дар’я Білодід стала чемпіонкою світу, перемігши олімпійську чемпіонку, діючу чемпіонку світу і чемпіонку Європи. Таким чином українка стала не лише першою вітчизняною дзюдоїсткою, якій вдалося здобути золото світової першості, а й наймолодшою чемпіонкою світу в історії дзюдо!

Запоріжанка Марина Черняк, яка виступає в тій же ваговій категорії до 48 кг, у стартовій зустрічі програла старій знайомій – Ширі Рішой з Ізраїлю.

Тепер чекаємо на виступ двох запорізьких дебютантів на чемпіонаті світу.

На Данила Гуцола у вазі до 100 кг чекає бронзовий призер  цьогорічного Гран-Прі Єкатиринбург, австрієць Laurin BOEHLER. А Галина Тарасова в категорії +78 кг стартує із зустрічі проти чемпіонки та дворазової призерки чемпіонатів Африки — Hortence Vanessa MBALLA ATANGANA з Камеруну.