Запорізька команда вдесяте стала володарем Кубка України з греко-римської боротьби

Вчора у запорізькому палаці спорту «Юність» завершився Кубок України з греко-римської боротьби. у заключному старті передолімпійського року взяли участь 177 класиків з усієї України. Окрім мотивації, потрапити в збірну України, яка наступного року боротиметься за олімпійські ліцензії в Токіо-2020, у запорізької команди була додаткова мотивація для гарного виступу. Дев’ять разів наші класики, під орудою Заслуженого тренера України Євгена Олександровича Черкова, ставали володарями Кубка. Неймовірними зусиллями, і за умови величезної конкуренції, господарям килима вдалося залишити почесний трофей у себе вдесяте!

Золото приніс запорізькій команді Жора Абовян  у ваговій категорії 60 кг.

Срібними призерами стали Олексій Масик вага 63кг та Денис Дем’янков — 67кг.

Бронзові нагороди вибороли Владислав Кузько (55кг), Парвіз Насибов (67кг) і Микола Дараган (77кг).

Друге місце в командному заліку Кубка України посіла команда Київської області, третьою стала команда Дніпра.