Запорізький ушуїст Олександр Тютюнник посів п’яте місце  Кубку світу з єдиноборств серед студентів

У турецькому Самсуні триває Кубок світу з єдиноборств серед студентів, участь в якому беруть 1200 студентів 344 університетів із 50 країн світу.

Нагадаємо, у програмі змагань 6 видів спорту: бокс, карате, таїландський бокс Муєй-тай, боротьба самбо, боротьба вільна та греко-римська, ушу.

У складі національної збірної України, що налічує 135 спортсменів, є у семеро студентів запорізьких ВИШів.

Першим з наших спортсменів стартував ушуїст Олександр Тютюнник – студент Національного університету «Запорізька політехніка». Виступаючи у розділі чан цюань («довгий кулак»), запорізький студент посів високе п’яте місце Кубка світу.

Зазначимо, що за результатами другого змагального дня Кубку світу з єдиноборств серед студентів українська збірна збільшила кількість нагород до 7 золотих, 8 срібних та 8 бронзових медалей.