Запорізькі боксери здобули повний комплект медалей чемпіонату України

У  Броварах пройшов Чемпіонат України з боксу, участь в якому приймали найсильніші боксери України серед чоловіків та жінок у віковій групі до 22 років. Три медалі вдалося вибороти на Київщині представникам Запорізької області.

У змаганнях жінок вагової категорії 51 кг чемпіонкою України стала Ольга Шалімова. Спортсменка представляє ШВСМ, тренер Дмитро Орєхов.

Серед чоловіків, у вазі 64 кг впевнено дістався фіналу Ілля Власенко, втім програвши поєдинок за золото спортсмену з Полтави, став володарем срібної медалі. Ілля представляє ШВСМ, тренується під керівництвом Володимира Власенка та Станіслава Карандея.

У вазі +91 кг бронзову нагороду виборов мелітополець Кирило Стоянчев, який також представляє ШВСМ і тренується під керівництвом Юрія та Михайла Литвиненків.