Запорізькі борці-класики здобули три медалі чемпіонату України U23

У Черкасах відбувся Чемпіонат України з греко — римської боротьби серед спортсменів до 23 років. Три медалі і четверте місце командного заліку має команда Запорізької області.

У ваговій категорії 60 кг, програвши лише у фіналі представнику Київщини Віктору Петрику, друге місце посів запоріжець Михайло Ступін. Програвши у бронзовому фіналі, п’ятим у цій категорії став Владислав Кузько.

Ще один представник Київської області завадив стати чемпіоном України Антону Куценко. У вазі 67 кг запоріжець впевнено дістався фіналу, де зустрівся з досвідченим Сергієм Грушиним. Золото виборов опонент, а Антон привіз додому срібло.

Бронзовим призером чемпіонату України ваговій категорії 97 кг став Андрій Дегтярьов.