Мелітополь приймав Кубок України з плавання серед клубів

В оновленому водно-спортивному комплексі міста Мелітополь відбувся Кубок України з плавання серед клубів. Участь у змаганнях взяли представники 11 клубів, у складі яких змагалися спортсмени з 20 міст України – загалом це півтори сотні учасників.

За результатами кількаденної боротьби на блакитних доріжках Мелітополя, перше місце у змаганнях клубів вибороли київські «Халки». На другому місці – ДФКС з Дніпропетровщини, треті — УМС КОДА з  Київської області.

Якщо говорити про особисті результати виступів запоріжців – слід відзначити Максима Овчіннікова – він не лише переміг на дистанції 100 м брасом, а й встановив при цьому новий юніорський рекорд України — 1:00.18. Також Максим Виборов срібло на дистанції 200 м брасом — 2:10.54.  Був другим у складі комбінованої естафети 4х100 м (3:42.20). Виборов друге місце у складі комбінованої змішаної естафети 8×50 м (3:36.56) та третє – у складі змішаної естафети 8×50 м вільним стилем.

Ще дві нагороди здобув Артур Бутенко – юнак став бронзовим призером на дистанціях 100 і 200 м вільним стилем (0:49.87  та 1:50.91)