Запоріжці здобули два срібла чемпіонату України з плавання на відкритій воді

Одеса приймала два чемпіонати України з плавання на відкритій воді: серед дорослих та юніорів, та спортсменів категорії Мастерс.

В Чемпіонаті України з плавання серед активних спортсменів взяли участь 45 плавців з 11 регіонів України та м. Київ, для них  змагання стали відбірковими на Чемпіонат Європи з плавання на відкритій воді в м. Глазго (Великобританія) та на Чемпіонат Європи серед юніорів на відкритій воді  на Мальті.

У Чорному морі спортсмени змагалися  на дистанціях 10 км, 7.5 км, 5 км та 2.5 км. Дві медалі вдалося вибороти на національних змаганнях запоріжцям.

У змаганнях юніорів на дистанції 7.5 км срібло здобув вихованець СДЮШОР «Мотор-Січ» Дмитро Свердленко з результатом 1:36.50,11.

Ще одне срібло здобув у змаганнях майстрів Володимир Панкін, змагаючись у віковій категорії 40 — 44 років. 2.5 км чоловік подолав за 48:11.03.