Запоріжці вдало виступають на домашньому Кубку України з плавання

Цими днями еліта вітчизняного плавання зібралася у Запоріжжі, аби розіграти медалі Кубка України «Містер батерфляй». Участь у змаганнях, ініційованих призером Олімпійських Ігор Денисом Силантьєвим, беруть 306 спортсменів з 15 областей України та міста Київ.

Для багатьох спортсменів ці змагання – остання перевірка сил перед чемпіонатрм Європи, тож особливо приємно відзначити успішний виступ на Кубку Украни господарів змагань, запоріжців.

Переможцями Кубка України стали лідери запорізької команди. Представник СДЮШОР «Спартак-КПУ»  Сергій Шевцов виграв 100-метрівку вільним стилем (0:50.13). А ще один визованець цієї школи, що нині представляє ЗОШВСМ, Сергій Фролов, фінішував першим на дистанції 400 м вільним стилем (3:54.28).Срібними призерами змагань сали: Микита Коптєлов (ЗОШВСМ) на дистанції 200 м брас (2:16.04), Ігор Бобраков (СДЮШОР «Мотор-Січ») – 100 м вільний стиль (0:50.88), Дмитро Омельков (СДЮШОР «Спартак-КПУ») – 400 м вільним стилем (3:56.61). Бронзову медаль на дистанції 200 м брасом виборола вихованка СДЮШОР «Спартак-КПУ» Лілія Крижко (2:40.97).

Відзначимо, що у кожній дисципліні переможці отримують спеціальні призи від срібного призера Олімпійських Ігор, чемпіона світу та Європи з плавання, Заслуженого Майстра спорту України Дениса Силантьєва. А родзинкою Кубка України є заплив на вибування «Битва Батерфляй» («BUTTERFLY BATTLE»), де вісім найкращих спортсменів будуть змагатися за особисту нагороду від Дениса Силантьєва.

Кубок України з плавання триватиме у басейні «Славутич» до 6 липня включно.