У Запоріжжі фінішував Кубок України з плавання «Містер батерфляй»

У басейні «Славутич» відбувся Кубок України з плавання «Містер батерфляй». Участь у змаганнях, ініційованих призером Олімпійських Ігор Денисом Силантьєвим, взяли 306 спортсменів з 15 областей України та міста Київ.

Запорізькі майстри  блакитних доріжок вдало виступили на домашній воді.

Сергій Шевцов (СДЮШОР «Спартак-КПУ») здобув золоті медалі на дистанціях 50 і 100 м вільним стилем з результатами 0:22.54 та 0:50.13, відповідно.

Дмитро Омельков (СДЮШОР «Спартак-КПУ) став чемпіоном на дистанції 15—м вільним стилем (15:56.57), срібним призером на дистанції 400 м вільним стилем (3:56.61)

Сергій Фролов (ЗОШВСМ) виборов золото на 400- метрівці вільним стилем (3:54.28)

Микита Коптєлов (ЗОШВСМ) став срібним призером на дистанції 200 м брасом (2:16.04)

Ігор Бобраков (СДЮШОР «Мотор-Січ») став срібним призером на дистанції 100 м вільним стилем (0:50.88), та виборов бронзу на 100-метрівці батерфляєм (0:53.42)

Микита Перебийносов (СДЮШОР «Мотор-Січ») виборов срібло на дистанції 1500 м вільним стилем (16:47.81)

Лілія Крижко (СДЮШОР «Спартак-КПУ») завоювала бронзу на дистанції 200 м брасом (2:40.97).

Всі переможці Кубка України отримали грошові призи від срібного призера Олімпійських Ігор,  чемпіона світу та Європи з плавання, Заслуженого Майстра спорту України Дениса Силантьєва.

Родзинкою змагань стала «Битва Батерфляй». Запливи на вибування проводились серед чоловіків та жінок. Серед жінок переможницею стала Наджафова Дарья (Харків), друге місце посіла Юлія Стадник (Київ). Серед чоловіків переміг Іванов Олексій (Київ), на другому місці Лемешко Любомир (Полтава). Переможці отримали грошові призи в розмірі 5000 грн, учасники, які посіли другі місця — 3000 грн від Дениса Силантьєва, всі інші учасники запливів були нагороджені заохочувальними призами від Федерації плавання України.