Стартувало голосування  IV Регіональної премії «Спортивна гордість Запоріжжя»

Асоціація спортивних організацій оголошує старт голосування за переможців IV регіональної премії «Спортивна гордість Запоріжжя» за підсумками осіннього сезону!

Нагадаємо, на першому етапі з двох десятків претендентів на перемогу в двох номінаціях, спортивні журналісти і фахівці обрали дев’ять номінантів. Тепер все вирішує саме ТВІЙ голос!

Обирай своїх фаворитів, ділись посиланнями у соцмережах, хай саме твій улюблений спортсмен отримає почесний титул і грошову премію в 10 тисяч гривень!

Імена переможців народного голосування буде оголошено 19 грудня під час урочистої церемонії нагородження, яка відбудеться у гостинному палаці спорту «Юність»!

Отже знайомтеся з нашими фіналістами:

«Спортивна гордість Запоріжжя» (Кращий спортсмен з олімпійських видів спорту)

БАБАК ЛЮДМИЛА (веслування на каное)

Кращі досягнення осені: Два золота чемпіонату світу з веслувального марафону на дистанціях 3.6 та 14.5 км. Отримала нагороду кращої жінки-каноїстки світу, за підсумками 2019 року. Одержала звання «Заслуженого майстра спорту України» Голосувати: https://vipclub.zp.ua/vote/person-265

ВОРОНОВСЬКИЙ ДМИТРО (важка атлетика)

Кращі досягнення осені: Став чемпіоном Європи з важкої атлетики серед молоді до 23 років, виборов при цьому три нагороди – «мала бронза» у ривку, «мале золото» у поштовху, золото у сумі двоборства. Виконав норматив «Майстра спорту України міжнародного класу». Голосувати: https://vipclub.zp.ua/vote/person-274

ВЛАСЕНКО ІЛЛЯ/СТОЯНЧЕВ КИРИЛО (бокс)

Кращі досягнення осені: Обидва спортсмени восени оформили золотий дубль національних змагань — стали переможцями Кубка України з боксу серед дорослих, та переможцями Кубка України серед студентів. Голосувати: https://vipclub.zp.ua/vote/person-267

«Спортивна слава Запоріжжя» (Кращий спортсмен з неолімпійських видів спорту, або паралімпійського, ветеранського чи масового спорту)

ГАРАЩЕНКО КИРИЛО (плавання (спортсмени з вадами зору)

Кращі досягнення осені: Золото чемпіонату світу в змішаній естафеті 4х100 м вільним стилем, з новим рекордом світу; срібло на дистанції 400 м в/с , та бронзові нагороди  — 100 м в/с  і 200 м комплексним плаванням. Голосувати:  https://vipclub.zp.ua/vote/person-283

ПОМАЗАН МАРІЯ (легка атлетика (паралімпійська категорія)

Кращі досягнення осені:  Вп’яте стала чемпіонкою світу зі штовхання ядра. серед параспортсменів. Голосувати: https://vipclub.zp.ua/vote/person-287

СКАМАРОХОВА МАРИНА (карате)

Кращі досягнення осені: Здобула золоті нагороди Кубка світу з кіокушин карате в ката і куміте. Голосувати: https://vipclub.zp.ua/vote/person-288

«Спортивна надія Запоріжжя» (Кращий молодий спортсмен)

АКЧУРІН АМІР (тайський бокс)

Кращі досягнення осені: Став чемпіоном Європи з тайського боксу серед спортсменів до 15 років. Голосувати: https://vipclub.zp.ua/vote/person-276

ГЛАДИР ДМИТРО/ПОПОВ ЄВГЕН (пляжний волейбол)

Кращі досягнення осені: здобули срібло чемпіонату світу серед школярів, стали чемпіонами України з пляжного волейболу серед школярів. Голосувати: https://vipclub.zp.ua/vote/person-278

МУРЖАК ДАР`Я (спортивна гімнастика)

Кращі досягнення осені: Виборола золото чемпіонату України у вправах на брусах, за програмою Майстра спорту України. Голосувати: https://vipclub.zp.ua/vote/person-281