Запорізькі борчині мають золото і срібло Універсіади України з вільної боротьби

З 23 по 25 серпня 2023 року на спортивній базі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді проводилися фінальні змагання XVIII літньої Універсіади України з боротьби вільної.

Змагання зібрали 160 студентів із 29 закладів вищої освіти, які представляли 14 регіонів України: Дніпропетровську, Запорізьку, Львівську, Донецьку, Полтавську, Тернопільську, Чернівецьку, Харківську, Івано-Франківську, Херсонську, Сумську, Київську, Хмельницьку області та м. Київ.

Запорізьку область представляли четверо студентів, а на п’єдестал зуміли піднятися двоє – Наталія Клівчуцька стала чемпіонкою Універсіади у вазі 55 кг. А та Дар’я Полякова здобула срібло у категорії 53 кг, програвши у фінальній сутичці борчині зі Львова. Обидві спортсменки — студентки 2 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт», Хортицької Національної навчально-реабілітаційної академії. Підготували дівчат Андреєва Е.А та Мешков А.П.