Людмила Бабак виграла восьму медаль Чмпіонат світу з веслувального марафону в своїй кар’єрі

Найтитулованіша спортсменка світового веслувального марафону, українка Людмила Бабак, знов не віддала свого титулу конкуренткам. На черговий чемпіонат світу до данського Вейєну запоріжанка вирушала у статусі семиразової чемпіонки планети.

Цього разу Бабак фінішувала на довгій дистанції 14,4 км навіть краще від минулорічного чемпіонату – 01:18:49.00. Цей результат приніс Людмилі восьме золото чемпіонатів світу. До колекції енергодарська веслувальниця доклала ще й срібло у короткому марафоні 3,4 км.

Ще один спортсмен з Енергодару, Денис Давидов,

в каное-одиночці, не втратила своєї корони і у восьме завоювала золоту медаль чемпіонки світу. Її переможний результат – був п’ятим на довгій дистанції (14.4 км) та сьомим на короткій (3,4 км). Тренує спортсменів ЗТУ Сергій Степанович Снєжко.