Запорізький борець Парвіз Насібов виграв Гран-прі Німеччини

CHIBA, JAPAN — AUGUST 04: Mohammadreza Geraei of Team Iran competes against Parviz Nasibov of Team Ukraine during the Men’s Greco-Roman 67kg Gold Medal Match on day twelve of the Tokyo 2020 Olympic Games at Makuhari Messe Hall on August 04, 2021 in Chiba, Japan. (Photo by Maddie Meyer/Getty Images)

12-13 серпня у Дортмунді відбулися змагання 38-го  Гран-прі Німеччини з греко-римської боротьби.

Участь у змаганнях взяли 154 борці з 20 країн світу, дя більшості турнір став перевіркою сил  напередодні чемпіонату Світу в Белграді.

Українська команда виборола 5 медалей і здобула перше місце в загальнокомандному заліку! Друге місце посіла збірна господарів і третє місце виборола команда з Казахстану.

Свій внесок у це досягнення зробив і запорізький борець Парвіз Насібов — віце-чемпіон Олімпійських Ігор цього разу став переможцем у ваговій категорії 72 кг.