Парвіз Насібов – бронзовий призер Гран-прі Франції

22 січня в Ніцці (Франція) відбувся традиційний міжнародний турнір з трьох стилів боротьби — Гран-прі Франції,  присвячений пам’яті уродженця Ніцци, олімпійського чемпіона 1924 року в Парижі Анрі Деглана.

На ці змагання вирушили 15 українських класиків, і всі повернулися додому з нагородами! В тому числі і титулований запоріжець Парвіз Насібов.

У ваговій категорії до 67 кг, де змагалися 14 борців із 9 країн: Німеччини, Грузії, Ізраїлю, Куби, Литви, Польщі, України, Франції та Швейцарії, віце-чемпіон Олімпійських Ігор  здобув 4 перемоги та поступився за вихід у фінал французькому борцю вірменського походження Тиграну Галустяну.

Бронза Парвіза допомогла збірній команді України вибороти головний командний приз одного із найстаріших європейських турнірів з греко-римської боротьби.