У Запоріжжі назвали кращого борця 20-річчя

Окремим матеріалом хочеться виділити цікаву подію, яка відбулася під час XXIV міжнародного турніру з греко-римської боротьби пам’яті майстра спорту СРСР Євгена Трухіна, що проходив 24-25 січня в запорізькому палаці спорту «Юність».

На церемонії урочистого відкриття змагань було вручено нагороду кращому запорізькому борцю останнього 20-річчя! Таку відзнаку запровадила Запорізька міська федерації греко-римської боротьби. За словами її президента, Валерія Смирнова, «золоту борцівку» мали вручити ще у грудні, під час заходів присвячених вшануванню пам’яті легенди запорізької боротьби – Олімпійського чемпіона Якова Пункіна. Втім через зайнятість винуватця свята, довелося відкласти церемонію на січень.

Отже володарем почесного звання кращого борця Запорізької області останнього 20-річчя став Заслужений майстер спорту України, Заслужений тренер України Армен Варданян. На сьогодні це єдиний запорізький борець після Якова Пункіна, якому вдалося піднятися на Олімпійський п’єдестал пошани. Нагадаємо, 2008 року в Пекіні Варданян здобув бронзову нагороду. Також Армен Фрунзікович – триразовий срібний призер чемпіонатів світу, дворазовий чемпіон Європи, срібний призер континентальної першості, чемпіон та віце-чемпіон світу серед юніорів.