Запорізькі «Бомжі» здобули срібло зимових змагань зі стрітболу

MONBAT WINTER BASKET 3x3: у запорожців срібло та кращий данкер

Цей різновид гри у помаранчевий м’яч має більш фестивальний характер, ніж затиснутий у тактичні схеми класичний баскетбол 5х5.

Та й тренерських установок вислуховувати не доводиться, бо ж самі тренери у повноцінному розумінні цього слова відсутні. Увага до баскетболу 3х3 у світі зростає. В Україні минулий рік взагалі пройшов під знаком вуличного різновиду баскетболу.

Неймовірна кількість турнірів під егідою ФІБА дозволила нашим збірним піти вгору у світових ранг-листах. А жіноча збірна виграшем срібла на чемпіонаті світу продемонструвала: щойно баскетбол 3х3 включать до олімпійської програми ми зможемо розраховувати на олімпійські медалі. То ж кожні старти наближають певним чином золоту еру «баскетболу 3х3» в Україні. На фінальному етапі зимового кубку MONBAT WINTER BASKET 3×3 змагалися вісім жіночих, 16 чоловічих і 13 юнацьких (чоловіки U-18) команд. На шляху до фінальних змагань усі вони пройшли жорстке сито попередніх етапів.

Головними тріумфаторами стали у жінок – команда «Єноти» (у складі відомі гравці ТІМ СКУФА Уро-Ніле, Краєвська, Скорбатюк, срібна призерка чемпіонату світу 3х3 Завидна), у чоловіків «Буковель». «Єноти» перемогли рівненських «Попелюшок» 11:6, а «Буковель» у наднапруженому поєдинку здолав запорізьких «Бомжів» 15:13.

До вашої уваги результати фіналів і матчів за 3 місце:

MONBAT WINTER BASKET 3×3

26 лютого
м. Київ

Чоловіки

Фінал
Буковель (Івано-Франківськ) – Бомжі (Запоріжжя) 15:13.

«Ми типу гриби» (Київ-Луцьк) – Grizzlies (Калуш-Рівне) 14:9,

Скорпіони (Київ) – «Аж3сет» (Київ) 11:9.

Володарями титулу MVP за підсумками турніру стали

Чоловіки – Дмитро Нєволін (Буковель),

Жінки – Наталя Скорбатюк (Єноти),

Чоловіки U-18 – Володимир Жартун (Grizzlies).

У межах турніру було проведено яскравий конкурс данкерів. Його виграв Сергій М’ясоєдов (Запоріжжя).