Запорізькі борці зупинилися за крок від п’єдесталу Кубка України

З 10 по 13 травня у Львові відбувся масштабний захід із спортивної боротьби. Паралельно на чотирьох килимах на Кубку України змагалися класики, а на Чемпіонаті України борці та борчині вільного стилю. Спільні змагання вільників та класиків зібрали понад 400 найсильніших спортсменів та спортсменок з усієї України.

Запорізьку область у змаганнях класиків представили дев’ять спортсменів. Лідер збірної області, віце-чемпіон Олімпійських Ігор, ЗМСУ Парвіз Насібов, був звільнений від участі у Кубку країни рішенням тренерської ради збірної команди України.

Нажаль, вибороти медалі на львівському килимі нікому із запоріжців не вдалося. Одразу троє борців зупинилися за крок від п’єдесталу пошани, програвши у втішних сутичках. П’яті місця Кубка України посіли Олексій МАСИК та Імед ХУДЖАДЗЕ (обидва у вазі -67 кг) та Юрій ДОРОГАНЬ (- 97 кг)