85-річний бігун вийшов на старт ветеранського чемпіонату України у Запоріжжі

27 квітня 2019 в Запоріжжі, в рамках «Нова Пошта марафон», відбувся чемпіонат України серед ветеранів з бігу на 10 км, та спортивної ходьби на 10 км.

На старт дистанції 10 км вийшло 45 спортсменів, найстаршим з яких був луганчанин  Микола Іванович Панасейко, 1934 року народження.

У загальному заліку серед чоловіків кращий результат показав Святослав Цветков з Дніпра — 00:37:32. Відповідно він став переможцем у віковій категорії до 39 років.

У віковій групі 40-49 років перше місце посів Сергій Чалик з Дніпра — 00:40:14. У віковій групі 50-59 лідером став ще один представник сусіднього міста Юрій Петельгуз — 00:38:03. Серед спортсменів 60-69 років переміг харків’янин Олександр Вовк — 00:38:34. У категорії  70-79 років не мав конкурентів Микола Петряков з Павлограда — 00:51:43. Так само як і вищезгадуваний Микола Панасенко, який став єдиним учасником у віковій категорії понад 80 років, дистанцію у 10 км найстарший бігун подолав за 01:01:49.

Серед жінок в абсолютному заліку перемогла  дніпрянка Ганна Печко (00:40:01), яка була кращою і у віковій групі до 39 років. Серед спортсменок 40-49 перемогла також представниця Дніпра Вікторія Рожкова — 00:46:20. А в категорії 60- 69 років – киянка Тетяна Любченко  — 00:51:33.

Відзначимо також виступи запоріжців – у жінок вікової категорії до 49 років друге місце посіла Наталія Польська — 00:49:53. В змаганнях чоловіків до 39 років третій результат показав Олександр Ребік — 00:40:28. А серед спортсменів до 69 років третім був Анатолій Чайка з Бердянська — 00:40:15. В загальному заліку команда Запорізької області посіла друге місце.

У змаганнях зі спортивної ходьби кращим в абсолютному заліку серед чоловіків став В’ячеслав Семенов з Маріуполя (1958 р.н.) — 01:01:40. А серед жінок – киянка Антоніна Тишко (1947 р.н.) — 01:26:38.

Відзначимо, що Федерація легкої атлетики Запорізької області взяла  активну участь в організації та суддівстві чемпіонату України. А напередодні змагань перспективи розвитку легкої атлетики серед вікової категорії «мастерс» в нашому регіоні обговорили голова комісії ветеранів ФЛАУ Валентина Крепкіна та віце-президент ФЛАЗО Владимир Самоленко.