У Запоріжжі вперше пройшов «Запоріжжя Нова Пошта Марафон»

27 квітня наше місто приймало «Запоріжжя Нова Пошта Марафон», організований спортивним клубом NewRun.Близько трьох тисяч бігунів з усієї України змагалися на дистанціях від класичної марафонської 42,195 км, до 1 км для початківців. Зазначимо що змагання з класичного марафону в новітній історії міста Запоріжжя було проведено вперше.

У марафоні перемогу святкував Антон Зайченко (Кременчуг) 02:43:52, а серед жінок Тетяна Вілісова (Новомосковск) — 03:05:17. Найкращим серед запорізьких спортсменів став Анатолій Ходус 3:02:26 — шосте місце.

На півмарафонський дистанції (21 км 098 м) перше місце посіли Івах Віталій 1:16:41 (Суми) та  Карманенко Екатерина (Новомосковск) 1:29:07. Хороші результати показали запорізькі спортсмени. Світлана Маковоз (СК Ранок) з результатом 1:38:10 посіла 4 місце серед усіх жінок і перше місце в категорії 40-49 років. Олександра Дейнега (СДЮШОР Металург) виборола сьоме місце серед жінок і перше місце у віковій категорії до 18 років, з результатом 1:46:18. У чоловіків на півмарафонській дистанції кращим серед запоріжців став Олександр Скрипка з результатом 1:36:54 він виборов перше місце в категорії 40-49 років і 20 місце серед усіх чоловіків.

Також було проведено маса інших забігів на різних дистанціях, до яких долучились прихильники активного способу життя. Наприклад на дистанції 1000 м друге місце посів ще представник Федерації легкої атлетики Запорізької області, майстер спорту України з багатоборства Артур Суюнов.