“Козачка-КПУ” поступилася у Львові

Перша половина гри відбувалась за повним домінуванням СБК “Львів”.

Господарки досить жорстко та грамотно оборонялися. В результаті цього атаки гостей захлиналися. Часом надійний захист підопічних Ірини Кленіної виливався в ефектні блок-шоти. Натомість у “козачок” знову спостерігалися втрати, котрі були ледь не головною проблемою осінньо-зимового півріччя. Втім, результат стартової чверті вийшов не катастрофічним для “Козачки”. Через значну кількість промахів львів’янки пішли на перерву з перевагою лише в 2 очки. А от у другому відрізку матчу приціл наших опоненток покращився. Ними було зароблено 16 пунктів, на що “КПУ” відповів п’ятьма балами.

У передостанньому відрізку зустрічі ситуація не змінилася. В складі “СБК” кураж ухопила Христина Філевич, яка в загальному підсумку стала найрезультативнішою баскетболісткою гри (25 очок).

На завершальну чверть “козачки” вийшли з відставанням у 18 балів. І нарешті почали виправляти ситуацію! Виграли відрізок — 7:0. Згодом скоротили відрив Львову до 10 пунктів. Теоретично могли й наблизитися впритул завдяки штрафним. Та чотири кидки з лінії мети не досягли. Господарки в свою чергу почали відновлювати масштаб переваги. За півтори хвилини до кінця перемога “СБК” була де-факто в кишені (55:42). А на останніх секундах, вищезгадана Христина Філевич, скориставшись помилкою Вікторії Ковалевської, перехопила м’яч та поставила жирну крапку в грі, поціливши кошик “Козачки” яскравим триочковим. Кінцевий рахунок поєдинку – 62:46.

Наступні два матчі БК “Козачка-КПУ” проведе вдома 17 та 19 січня. На паркеті Палацу спорту “Юність” запоріжанки прийматимуть одеський “Інтерхім”.

Жіноча Суперліга. СБК “Львів” – БК “Козачка-КПУ” – 62:46 (11-9, 16-5, 17-12, 18-20)

СБК “Львів”: Філевич (25 + 4 підбирання + 4 перехоплення + 1 блок-шот + 4 передачі), Краснікова (10 + 6 підбирань + 6 передач), Бабич (10 + 10 підбирань + 2 блок-шоти), Ковтун (6 + 5 підбирань), Дубас (4 + 8 підбирань + 6 передач), Скакаліна (5 + 5 підбирань), Петрик (2)

БК “Козачка-КПУ”: Черненко (14 + 2 підбирання + 3 передачі + 3 перехоплення + 2 втрати), Стрілько (10 + 8 підбирань + 2 втрати + 3 перехоплення), Сівакова (10 + 3 підбирання + 3 передачі + 1 втрата + 3 перехоплення), Ель Хажмир (6 + 5 підбирань + 3 передачі + 4 втрати + 2 перехоплення), Тихонова (4 + 5 підбирань + 3 передачі + 2 втрати + 2 перехоплення), Ковалевська (2 + 2 підбирання), Штура (3 підбирання)