Запорізькі важкоатлети вдало виступили на чемпіонаті України серед спортсменів до 13 років

В місті Славутич пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років 2018. Та Всеукраїнський відкритий турнір пам’яті Героїв Чорнобиля. Вдало виступила на змаганнях запорізька молодь – вихованці обласної федерації важкої атлетики привезли додому чотири медалі.

Дівоча збірна Запорізької області посіла восьме командне місце на цих змаганнях. Срібло у вазі  58 кг  завоювала вихованка ОСДЮСШОР Вікторія Ткаченко, з результатом 70 кг.

Бронзу привезла додому вихованка ЗОШ 2 (с. Дніпровка) Анжеліка Жукова, яка у ваговій категорії 53 кг показала результат 83 кг.

Євгенія Мартиш (ОСДЮСШОР) посіла 5 місце у ваговій категорії 48 кг з результатом 57 кг

Валерія Орлова (ОСДЮСШОР) посіла 6 місце у ваговій категорії 36 кг з результатом 57 кг.

Збірна запорізьких хлопців у командному заліку стала третьою.

Чемпіоном України став вихованець ОСДЮСШОР  Сергій Руденко, у ваговій категорії 62 кг хлопець показав результат 166 кг.

Вихованець ДЮСШ «Колос» (Кам’янка) Ярослав Низовой став срібним призером у ваговій категорії +62 кг з результатом 144 кг. У цій же вазі його одноклубник Максим Ремига був четвертим з результатом 132 кг.

Іван Пугачов (ОСДЮСШОР) посів 4 місце у ваговій категорії 56 кг з результатом 116 кг.

Вадим Дранос (ОСДЮСШОР) став п’ятим  5 місце у ваговій категорії 50 кг з результатом 113 кг.

Михаїл Калантаєв (ОСДЮСШОР) посів 8 місце у ваговій категорії 50 кг з результатом 104 кг.

Антон Малеєв (ОСДЮСШОР) був дев’ятим у ваговій категорії 34 кг з результатом 66 кг.

Микита Теміргалієв (ОСДЮСШОР) посів 11 місце у ваговій категорії 45 кг з результатом 84 кг.

Олексій Пилипенко ( ЗСЗОШІСП) посів 11 місце у ваговій категорії 50 кг з результатом 95 кг.

Микіта Бородін (ОСДЮСШОР) став 14-м у ваговій категорії 41 кг з результатом 77 кг.