Володарки Кубка України наразі сильніші переможниць Вищої ліги

БК “Інтерхім-СДЮСШОР” — БК “Козачка-КПУ” — 71:57 (26:15, 17:8, 18:15, 10:19)

“Інтерхім-СДЮСШОР”: Глєбова (19+ 12 підбирань), Бондар (18 + 6 підбирань), Бакал (12 + 7 підбирань), Лиходід (10 + 8 підбирань), Колібабчук (9 + 4 підбирання), Сергєєва (3 + 3 підбирання), Булавицька (9 підбирань), Бондарюк (1 підбирання)

БК “Козачка-КПУ”: Басалик (16 + 4 підбирання), Ковалевська (14 + 4 підбирання), Радіонова (11 + 10 підбирань), Черненко (7 + 8 підбирань), Сівакова (7 + 3 підбирання), Стрілько (2+ 6 підбирань), Штура (2 підбирання), Тихонова (1 підбирання)

Напередодні гри наставниця “Козачки” пообіцяла, що її підопічні битимуться до кінця, хоч і не приховувала складнощів, які спіткають запоріжанок в Одесі. Матч повністю підтвердив очікування Вікторії Большакової. Зіграний “Інтерхім” не втрачав часу на розігрів. Вже на 20 секунді кошик гостей з-за дуги взяла Наталія Бондар – одна з лідерів одеського колективу в поточному сезоні. З боку “КПУ” негайно послідувала аналогічна відповідь Ірини Басалик, для якої це лише другий матч у складі нашого клубу. Тим не менш 10 номер упевнено вливається до колективу. Якщо в матчі з “Чайкою” ця баскетболістка набрала 8 очок, то цього разу стала кращим бомбардиром поєдинку з 16 пунктами. В першій чверті також непогано діяла досвідчена Ольга Черненко, молода Світлана Радіонова, в якої потрохи бачиться розкриття потенціалу, та нарешті капітан команди – Ольга Сівакова. Спільними зусиллями до п’ятої хвилини колектив тримав удар від чинного володаря Кубка України. Опісля ж господарки виграють ривок – 10:0. У підсумку йдуть на перерву за рахунку 26:15 на свою користь.

Друга чверть видалася невтішною для “Козачки”. До великої перерви одеситки забезпечили собі перевагу + 20. Не покращилась картина результативності й в третьому відрізку матчу. Підопічні Вікторії Большакової доволі активно боролися за підбирання. Та на жаль із влучністю ситуація була протилежна. Це наочно продемонструвала атака на 42 секунді чверті. Три кидки Ольги Черненко йдуть повз ціль. Але вона ж і створює ці моменти, виграючи чужий кошик. Після третього промаху підбирання робить Світлана Радіонова та намагається довести труд колеги до позитивного завершення. Однак і з її рук м’яч у кільце не пішов. Далі — підбирання вже за Анною Бакал, що плавно вилилось у чергові очки Наталії Бондар. У результаті на заключні 10 хвилин зустрічі колектив Ірини Щипакіної йде з перевагою в 23 пункти.

П’ять хвилин останнього відрізку поєдинку поновили надії вболівальників “Козачки”. За цей час запоріжанки набрали 7 очок, у той час, як “Інтерхім” лише 3. У процесі скорочення відставання активну участь взяла Ірина Басалик. Також Яна Стрілько, Ольга Черненко та що приємно — Вікторія Ковалевська, чий потенціал теж впадає в око, як і у ранішезгаданої Світлани Радіонової. Та врешті решт переломити серію поразок у Суперлізі нашим дівчатам не вдалося. Цьому знову таки завадила кардинальна протилежність якості “підбирань та влучності”. Зрозуміло, що не користь другого пункту. Підсумок – 71:57 – “Інтерхім” виграє.

У наступному турі БК “Козачка-КПУ” знову гратиме на виїзді. 30 листопада колектив Вікторії Большакової побореться з “Вінницькими Блискавками”.