Запорізькі дзюдоїсти зібрали солідний доробок медалей у Дніпрі

Два потужні старти з дзюдо нещодавно відбулися у сусідньому Дніпрі. На обох відначилися нагородами запорізькі спортсмени.

Нещодавно завершився Кубок Дніпропетровської області з дзюдо серед чоловіків та жінок в змаганнях взяли участь 98 спортсменів із Дніпра, Кривого Рогу, смт Широке Криворізького району, Кам’янського, Павлограду, Новомосковська, Синельникового, сусідніх Запоріжжя та Харкова. Для спортсменів Кубок Дніпра став одним з головних етапів підготовки до Кубку України, що відбудеться 20 квітня в Києві.

Чотири медалі вибороли на дніпровському татами запорізькі дівчата.

Золоті нагороди здобули

Анастасія Коваль (+78 кг, ДЮСШ 11, тр. В.Тахмазов),  Єлизавета Божко (-57 кг, ДЮСШ Кристал, тр. А.Бессмертний).

Срібло завоювала Олександра Фоменко (ДЮСШ Кристал, тр. А.Бессмертний).

Бронзу має Катерина Сабодаш Екатерина (ДЮСШ Кристал, тр. А.Бессмертний).

Напередодні у Дніпрі відбувся Всеукраїнський юнацький турнір з дзюдо «Меморіал Івана Прищепи». В змаганнях взяли участь 92 учасники із Дніпра, Синельникового, Новомосковська, Кам’янського та Запоріжжя.

Запоріжці повезли додому дві нагороди — золото і  бронзу.

Владислав Лузгін посів перше місце у вазі-55 кг, Роман Банкін став третім у вазі до 66 кг.