«Мотор» показав хорошу гру у матчі Ліги ЄГФ проти «Скандерборга», але програв

«Мотор» провів один з найкращих своїх матчів у розіграші Європейської ліги. Чемпіони України все ж поступились, але показали, що команда прогресує і підходить у хорошій готовності до двох вирішальних ігор у боротьбі за вихід до плей-офф.

Команда Гінтараса Савукінаса у 8-му турі на виїзді зустрічалась з данським «Скандерборгом», який до цього програвав тільки лідеру групи «Фюхсе Берлін». Перший тайм завершився нічиєю 15:15, хоча запоріжці тривалий час вели в рахунку. Після перерви данці зуміли відірватися і здобули перемогу 33:30.

У складі «Мотора» свій найкращий за результативністю матч турніру провів Дмитро Горіга – 8 голів. Додав у грі Віталій Горовий – 4 голи. Найкращий снайпер «Мотора» та всього турніру Ігор Турченко забив 8 голів. 22-річний український півсередній має 65 голів у 8 матчах і очолює список бомбардирів Європейської Ліги.

В одному з інших матчів 8-го туру «Єфрофарм» та «Агуаш Санташ» зіграли унічию 27:27. Цей результат збільшує шанси Мотора на вихід до «плей-офф».

Хоча «Мотор» опустився на останнє місце турнірної таблиці, але цілком може потрапити до четвірки команд, що вийдуть до 1/8 фіналу. Для цього запоріжцям потрібно виграти обидва заключні матчі групової стадії проти «Бідасоа Ірун» та «Єврофарма».

Європейська ліга ЄГФ. Група Д. 8 тур

Скандерборг — Мотор 33:30 (15:15)

“Мотор”: Комок (9 сейвів), Чудінов (1), Будко; Близнюк (1 гол/1 кидок), Кубатко (0/1), Денисов (4/5), Турченко (8/13), Моліна, Кравченко (3/4), Томашевський, Горовий (4/5), О. Онуфрієнко, Горіга (8/12), О. Касай, А., Тютюнник (2/3)

* за перемогу — 2 очки

* Команди, що посядуть в групах 1-4 місця, вийдуть до 1/8 фіналу.

* Через повномасштабне вторгнення військ терористичної країни росія “Мотор” не може проводити домашні ігри в Україні. Своїх суперників по Європейській лізі запорізька команда прийматиме у Дюссельдорфі на “Кастело арені”.