«Мотор» поступився «ПСЖ» у першому матчі Ліги Чемпіонів

В першому матчі групового раунду Ліги Чемпіонів шестиразовий чемпіон України запорізький «Мотор» приймав найтитулованіший та найбагатший клуб старого світу – французький «ПСЖ». Відзначимо, що перший матч Ліги Чемпіонів в оновленому палаці спорту «Юність» пройшов з надзвичайним аншлагом – всі квитки були викуплені заздалегідь, а глядачі сиділи навіть на сходах!

Що ж стосовно матчу – тягатися з іменитим суперником запоріжці змогли лише на старті першого тайму, коли різниця у рахунку між суперниками була мінімальною. До перерви «ПСЖ» збільшив відрив до 5 м’ячів (12:17), і у другому таймі наздогнати гостей «Мотору» так і не вдалося. Кожну помилку в атаці досвідчені гравці «ПСЖ» перетворювали на гол у воротах господарів. Спроба наставника запоріжців Патріка Ромбела замінити голкіпера на ще одного польового гравця не принесла успіху. Французи контролювали гру, а фінальна сирена зафіксувала поразку «Мотора» 29:35. Найрезультативнішими у складі «Мотора» стали Айденас Малашінскас (6 голів) і Борис Пухівський (5 голів).

23 вересня «Мотор» зустрінеться на виїзді з данським «Скєрном», а 30-го прийматиме вдома угорський «Пік Сегед».