«Мотор» зіграв з лідером турнірної таблиці ліги ЄГФ

Чемпіон України «Мотор» у матчі 7 туру Європейської ліги ЄГФ зазнав поразки на виїзді від лідера своєї групи «Фюхсе Берлін», який також лідирує у чемпіонаті Німеччини. Наша команда відпустила суперників на 8 голів у першому таймі (10:18). Другий тайм суперники зіграли  унічию (14:14). Результат всієї гри 32:24. Лідерами «Мотора» стали Захар Денисов (4 голи) та Ігор Турченко, який забив 12 голів встановивши особистий рекорд результативності у єврокубках. 7 сейвів зробив воротар Геннадій Комок. Головна зірка «Фюхсе Берлін» MVP Олімпійських ігор-2020 та чемпіонат світу-2023 Матіас Гідсель потрапив до заявки на гру, але просидів матч на лаві запасних.

У турнірній таблиці запоріжці залишаються на 5 місці і зберігають шанси на вихід в плей-оф. Вирішальні матчі із прямими конкурентами ще попереду.

Європейська ліга ЄГФ. Група D. 7 тур

“Фюхсе Берлін” (Німеччина) — «Мотор» (Україна) 32:24 (18:10)

7 лютого. Берлін

“Мотор”: Комок (7 сейвів), Чудінов, Будко; Кубатко (1 гол/4 кидки), Близнюк (0/1), Денисов (4/5), Турченко (12/18), Моліна, Кравченко (0/2), Томашевський (1/1), Горовий (1/3), Онуфрієнко, Горіга (3/9), О. Касай (1/2), Тютюнник (1/3), Щербіна.