«Мотор» не втримав перевагу у чотири голи у матчі проти «Гюттенберга»

«Мотор» на 37-й хвилині матчу Бундесліги 2 проти «Гюттенберга» лідирував 20:16, але пропустив 4 голи поспіль, дозволивши суперниками зрівняти рахунок 20:20. Зрештою переможець вирішувався на останніх хвилинах та в останніх атаках. Зрештою «Мотор» поступився «Гюттенбергу» 27:28.

Воротар запоріжців Назар Чудінов зробив 7 сейвів, півсередній Ігор Турченко закинув 9 м’ячів зміцнивши лідерство у списку найкращих снайперів Бундесліги 2. Всього у Турченка 136 голів у 19 іграх.

Поразка від «Гюттенберга» стала для «Мотора» першою після двох перемог у чемпіонаті Німеччини. У турнірній таблиці запоріжці залишаються на 17 місці, маючи 11 очок у 19 іграх (5 перемог, 1 нічия, 13 поразок).

7-го лютого “Мотор” у матчі Європейської Ліги ЄГФ зіграє проти “Фюхсе Берлін”, за який грає MVP чемпіонату світу 2023 Матіас Гідсель. Трансляція на ehftv. Початок о 19.45