«Зоря» поступається «Ромі» у Запоріжжі

На стадіоні «Славутич-арена» «Зоря» відіграла свій перший домашній матч групового етапу Ліги Конференції.

І першим суперником на запорізькій землі став іменитий клуб «Рома» на чолі із всесвітньо відомим тренером Жозе Моуріньйо.

«Зоря» на поєдинок підійшла із кадровими втратами, і тому навіть на замінні у Віктора Скрипника не було жодного захисника. Матч розпочався із швидкого голу в ворота луганського клубу. На 7-й хвилині забив Ель Шаараві. Після цього «Рома» віддала ініціативу «Зорі» і підопічні Скрипника дуже гостро атакували, проте забити так і не вдалось. На перерву клуби пішли за мінімальної переваги римського клубу – 0:1.

Після відпочинку «Зоря» побігла вперед і майже відразу пропустила два голи, на 66-й хвилині відзначився Смолінг і на 68-й забив Абрахам. Господарі, при повних трибунах звичайно дуже хотіли забити, проте м’яч підступно не хотів залітати у ворота. В результаті 0:3 на користь «Роми».

У іншому матчі нашої групи «ЦСКА» Софія та «Буде Глімт» зіграли внічию 0:0. Наступний поєдинок «Зоря» зіграє у Болгарії проти «ЦСКА», а «Рома» поїде до Норвегії на матч із «Буде Глімт».