Запоріжанка Анастасія Манєвська виборола три золота чемпіонату Європи з важкої атлетики

Фінляндія цими днями приймає чемпіонат Європи з важкої атлетики серед молоді до 23 років.

Абсолютною чемпіонкою континентальної першості стала запоріжанка Анастасія Манєвська.

У ваговій категорії до 81 кг Анастасія  виборола золоті медалі в ривку -98 кг, в поштовху — 127 кг,  та сумі двоборства- 225 кг. Найближчу конкурентку запоріжанка випередила на 12 кг!

Запоріжанка не лише стала чемпіонкою Європи, а й виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу, та встановила рекорд України у поштовху серед молоді до 23 років.

Спортсменка представляє ОСДЮСШОР, ЗОШВСМ, «Динамо». Тренується під керівництвом Анатолія Орлова та Олени Зинов’євої-Орлової.

Зазначимо що на цих змаганнях ще одна вихованка Анатолія Орлова – Ганна Панова, виборола мале срібло в ривку, а у сумі двоборства посіла 4 місце програвши 1 кг представниці Франції. Нині запоріжанка виступає за Вінницьку область