Енергодарська атлетка Анна Гордіюк відзначила подвійну перемогу на командному чемпіонаті України

В Івано-Франківську відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР (2004 р.н. та молодше). Дві нагороди Запорізькій області принесла легкоатлетка з Енергодару Анна Гордіюк. У перший день змагань дівчина стала переможницею національних змагань в бігу на 100 м – час 12.27 сек. А наступного дня оформила золотий дубль, вигравши фінал в бігу на 200 м з результатом 25.43 сек. Спортсменка представляє ОСДЮСШОР «Металург» і тренується під керівництвом Віталія та Ольги Борисенко.

Хороші результати показали й інші вихованці цих наставників – у секторі метання списа четверте місце посіла Марина Балаховцева (36.71 м), шостою була Марія Жаховська (33.24 м). У секторі штовхання ядра Марина Балаховцева стала восьмою (11.79 м ). У метанні списа серед юнаків дев’ятий результат показав Владислав Ішмаков (39.47 м).

В бігу на  3000 м шостим став Вадим Пилипчук —  9:33.66 (ОСДЮСШОР «Металург» тр. Місірук Г.О., Тиховська Л.С.)