У заключний день чемпіонату України серед юніорів запорізькі легкоатлети мають ще одну бронзу

В Сумах фінішував чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. До «золота» і «бронзи», здобутих представниками Федерації легкої атлетики Запорізької області вчора, сьогодні додалася ще одна медаль за третє місце. У секторі стрибків у висоту Вероніка Крамаренко підкорила планку 1 м 70 см, і розділила третю сходинку п’єдесталу пошани з волинянкою Марією Алєйніковою. Перше і друге місця посіли вінничанка Олена Жмур та Тамара Фроленко з Кіровоградщини, відповідно. Обидві показали результат 1 м 75 см. Сьомий результат у змаганнях стрибунок у висоту показала сьогодні ще одна вихованка Миколи Кардача – Анна Бобровник, з показником в 1 м 55 см.

Нагадаємо, для Вероніки Крамаренко, яка представляє ДЮСШ «Спартак» і тренується під керівництвом Миколи Івановича Кардача, це друга поспіль медаль національних змагань – минулого тижня 16-річна запоріжанка стала срібною призеркою чемпіонату України серед юнаків.

Також сьогодні в бігу на 800 м шостий результат Анна Глигало 2:18.63, восьмою була Єлизавета Кулабухова — 2:22.91.