Двоє запоріжців стали переможцями Кубка України з боксу серед студентів

Днями у м. Горішні Плавні (Полтавська обл.) закінчився Кубок України з боксу серед студентів. Участь у змаганнях взяли студенти з 15 областей України та м. Києва. Боксери представляли свої Вищі навчальні заклади та змагалися за право стати володарем Кубку України з боксу серед студентів. Варто відзначити, що всі спортсмени показали висококласний бокс, високий рівень технічної, тактичної, фізичної підготовки, тому глядачі мали змогу спостерігати за цікавими та безкомпромісними поєдинками.

У двох, з десяти вагових категорій, володарями Кубка України стали студенти, які навчаються у ВИШах.

У ваговій категорії 64 кг тріумфував Ілля Власенко, студент Національного університету «Запорізька політехніка».

А у вазі +91 кг володарем Кубка став Кирило Стоянічев, який представляє Мелітопольський Державний педагогічний університет ім. Б. Хмельницького.

Цікаво, що у фіналі Стоянчев переміг земляка, іншого запоріжця Іллю Хвостенка, який став володарем срібла.

Бронзові нагороди здобули Анжело Йованович (56 кг) та Владислав Пахомов (69 кг)