Запорізькі сумоїсти здобули сім нагород чемпіонату Європи

Угорщина приймала чемпіонат Європи з сумо серед юнаків та юніорів. Сім нагород привезли до дому юні спортсмени Запорізької області.

Енергодарські дівчата Дар’я Медвецька (-60 кг) та Анна Фомицька (+70кг) здобули по дві нагороди в особистому заліку. Обидві у своїх вагових категоріях стали срібними призерками серед спортсменок до 16 років та бронзовими у віковій категорії до 18 років. А також вибороли золоті медалі у командних змаганнях «стінка на стінку». Підготували дівчат Станіслав Тілінін та Олексій Савін.

Бронзу привіз додому токмачанин Максим Матвієнко, який став третім у ваговій категорії 35 кг, серед спортсменів до . тренує спортсмена Генадій Кирпиньов.

Як розповів старший тренер збірної України з сумо, Роман Білка, здобутки запоріжців здобули збірній України посісти третє загальнокомандне місце чемпіонату Європи.