Запорізькі стрибуни у воду були близькими до нагород чемпіонату Європи

В Единбурзі добіг кінця чемпіонат Європи зі стрибків у воду. Збірна України за підсумками змагань здобула золото і бронзу. Чемпіонами Європи стали Софія Лискун та Олег Колодій в командних змаганнях. А третє місце посіла запорожанка Вікторія Кесарь та луганчанин Станіслав Оліферчик у міксті на трампліні 3 м.

Ще кілька разів Вікторія була близька від п’єдесталу пошани. У фіналі індивідуальних стрибків з трампліна 3 м, Кесар була четвертою (282.60). А в синхронних стрибках серед жінок на трампліні 3 метри пара Вікторія Кесарь/Анна Письменська посіла шосте місце з результатом 269.37 балів.

Ще один запоріжець Максим Долгов став четвертим в індивідуальних стрибках з вишки 10 м з сумою балів 464.65. Інший запорізький спортсмен Олег Сербін завершив свій виступ у попередній стадії змагань, посівши п’ятнадцяте місце (331.10).

Крім того Олег Сербін представляв Україну в «міксті» разом з Валерією Люлько. У підсумку спортсмени посіли п’яте місце з результатом 245.94.