Запорізькі боксери зібрали повний комплект медалей чемпіонату Європи серед школярів

У Тбілісі добіг завершення чемпіонат Європи з боксу серед школярів 2005-2006 р.н.

За результатами континентальної першості збірна України поклала до скарбнички повний медальний комплект та здобула найбільшу кількість нагород серед усіх збірних команд-учасниць змагань, а саме 25 нагород серед яких: шість золотих, дев’ять срібних та десять бронзових медалей!

Три з них прямують до Запорізької області.

Чемпіоном Європи у ваговій категорії 76 кг став мелітополець Ілля Павлов. У фіналі спортсмен, якого тренує Михайло Сербаєв, переміг суперника з Хорватії 4:1.

Програвши лише у фінальному поєдинку, срібним призером чемпіонату Європи став Дмитро Міщенко з Бердянська. У вазі 52 кг, в поєдинку за золото спортсмен, якого тренує Ігор Сидоренко, поступився господарю ринга, грузину.

Бронзою доповнив запорізьку колекцію медалей запоріжець Єгор Кірілюс, який у ваговій категорії 43 кг, в наполегливій боротьбі програв за вихід до фіналу боксеру з Шотландії. Тренують новоспеченого бронзового призера чемпіонату Європи Іван Гринь та Станіслав Карандей.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН.