Запорізькі плавці успішно виступили на домашньому чемпіонаті України «Містер Батерфляй»

У басейні «Спартак-КПУ» завершився  чемпіонат України з плавання  «Містер Батерфляй». Участь у змаганнях взяли участь 230 плавців з 15 областей України та м. Київ.

До п’яти медалей здобутих у перший день змагань, ще ряд нагород додали господарі змагань, запоріжці.

На дистанції 200 м брасом чемпіонкою України стала Лілія Крижко (СДЮШОР «Спартак-КПУ») 2:31.67,  і виборола бронзу на дистанції 100 м брасом 1:12.02  . Тренери — Бедарєв Ю. Гусєв С.

Золото чемпіонату України на дистанції 1500 м здобув Олександр Котровський (СДЮШОР «Спартак-КПУ») — 16:00.91. Також спортсмен був срібним призером на дистанції 50 батерфляєм, з результатом 0:24.51 та 100 м батерфляєм — 0:54.26. і виборов бронзу національних змагань на 200-метрівці батерфляєм — 2:03.39. тренери — Селін С. Бондаренко С.

Кирило Компанієць (СК «Мотор-Січ») став чемпіоном України на дистанції 50 м вільним стилем — 0:22.77 , та  був другим на дистанції 100 м вільним стилем — 0:50.33. Тренери — Лебедь Л. Федотовський К.

Надія Іванова (СДЮШОР «Спартак-КПУ») стала срібним призером змагань на дистанції 800 м вільним стилем — 8:59.95 та здобула бронзові медалі на дистанціях 200 м вільним стилем (2:05.78) та 400 м вільним стилем (4:25.99). Тренери — Шлюєв П. Гусєв С.

Ігор Бобраков   (СК «Мотор-Січ») став бронзовим призером на дистанції 50 м батерфляєм 0:24.52. Тренери — Лебедь Л. Федотовський К.