У Запоріжжі стартував чемпіонат України з плавання «Містер Батерфляй» — господарі вже з медалями

У басейні «Спартак-КПУ» вчора розпочався чемпіонат України з плавання  «Містер Батерфляй»

У перший день національних змагань  спортсмени змагались на таких  дистанціях: 50м батерфляй;- 100м вільний стиль; 200м брас; 100м комплексне плавання; 200м на спині; 800м вільний стиль (жінки); 1500м вільний стиль (чоловіки); естафета 4х50м комбінована.

Майже в усіх встигли відзначитися запорізькі спортсмени.

На дистанції 200 м брасом чемпіонкою України стала Лілія Крижко (СДЮШОР «Спартак-КПУ») 2:31.67,  тренер дівчини, до речі, Сергій Гусєв, який виховав «містера Батерфляя» , срібоного призера Олімпійських Ігор Дениса Силантьєва.

Золото чемпіонату України на дистанції 1500 м здобув Олександр Котровський (СДЮШОР «Спартак-КПУ») — 16:00.91. Також спортсмен був срібним призером на дистанції 50 батерфляєм, з результатом 0:24.51

Кирило Компанієць (СК «Мотор-Січ») був другим на дистанції 100 м вільним стилем — 0:50.33

Надія Іванова (СДЮШОР «Спартак-КПУ») стала срібним призером змагань на дистанції 800 м вільним стилем — 8:59.95

Також перший день змагань на запорізькій воді відзначився двома національними рекордами.

На дистанції 200м брас Максим Ткачук (2003 р.н.) з Луцька встановив новий Юнацький рекорд України з результатом 2.12,96. Також юніорський рекорд України встановлено командою Волинської області (ПЕТРОЧУК І., СТАХІР О.,, ТКАЧУК М., КАРАСІЙЧУК А.) в естафеті 4х200м вільний стиль (чоловіки) — 7.36,73.