Запорізкий ліцеїст став другим на Всеукраїнсьій спартакіаді з військово-спортивного семиборства в бігу на 1500 м

На початку травня ліцеїст ліцею «Захисник» Владислав Урбанович, зібрав всі золоті медалі чемпіонату Запоріжжя в бігу на дистанціях 800 та 1500 метрів. Після однієї з перемог спортсмен розповів, готується до свого головного старту весни – Всеукраїнської спартакіади з військово-спортивного семиборства серед допризовної молоді, яка відбудеться у Житомирі. Приємно повідомити, що активна підготовка не минула марно! У Житомирі, на дистанції 1500 метрів Владислав посів друге місце, серед 200 учасників, показавши результат 4.32.5. Крім того став  ще й третім в естафеті 6х100м. За результатами змагань Владислав Урбанович виконав норматив кандидата у майстри спорту України з військового багатоборства.

Зазначимо, що команда ліцею «Захисник» відзначилася не лише в легкоатлетичних дисциплінах – представники цього навчального закладу посіли друге командне місце у стрільби з пневматичної гвинтівки. А ліцеїст 11 взводу Микита Сінєльников у цьому виді змагань встановив новий рекорд ліцею — 90 балів.

За підсумком всіх дисциплін, «Захисник» посів 11 серед 20 команд.