Запорізькі паралімпійці здобули п’ять золотих нагород Кубка України з легкої атлетики

Бахмут приймав Кубок України з легкої атлетики серед спортсменів – представників «Інваспорту». Блискуче виступили на змаганнях запорізькі спортсмени-паралімпійці.

Заслужений майстер спорту України, Марія Помазан стала переможницею Кубка України у штовханні ядра з результатом 12 м 06 см, та виграла ще одне золото у метанн диска — 27м82см. Тренує спортсменку ЗТУ Тамара Едішерашвілі.

Майстер спорту України міжнародного класу, Микола Діброва теж оформив золотий дубль. Вихованець Віри Жир виборов перше місце у штовханні ядра – 13 м 11 см, та метанні диска —  37 м 37 см.

Леонід Деркач став переможцем у секторі метання списа – 30 м 50 см. А Данило Гладун виборов у цьому ж виді бронзу.