Запорізькі боксерки здобули два золота у Дніпрі

У Дніпрі пройшов турнір з боксу на «Кубок ДВУФК». Дві нагороди вищого ґатунку вибороли на змаганнях запорізькі дівчата. Як повідомляє Запорізька міська федерація боксу, переможницями у своїх категоріях стали  Ольга Шалімова та Олександра Горбуненко.

18-річна Ольга Шалімова (тренер Дмитро Орєхов) у Олімпійської ваговій категорії до 51 кг, серед жінок, провела два бої проти майстрів спорту і посіла перше місце. А крім була нагороджена кубком кращого боксера турніру.

14-річна Олександра Горбуненко 2004г.р . (тренер Віктор Гудименка), провела два бої з призерками чемпіонату Європи,  і здобувши над суперницями перемогу, посіла перше місце серед юніорів. Олександра також була відзначена кубком за кращу техніко-тактичну підготовку.

Відзначимо, що турнір у Дніпрі був заключним,  перед перехідним Чемпіонатом України.