БК «Запоріжжя» обіграв «Дніпро» та очолив турнірну таблицю

БК «Запоріжжя» слідом за чемпіонами України переміг і срібного призера Суперліги Парі-Матч.Команда Валерія Плеханова завдяки результативним діям американських легіонерів ефектно обіграла «Дніпро», продовживши виграшну серію у домашніх поєдинках

БК «Запоріжжя» – БК «Дніпро» 89:79 (22:27, 25:10, 21:19, 21:23)

«Запоріжжя»: Холтон (19 + 6 передач), Кондраков, Мироненко (8 + 5 підбирань), Хілл (24 + 12 підбирань + 4 блок-шота), Анісімов — старт; Трент (24 + 5 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення), Тарасенко (11 + 7 підбирань + 4 перехоплення), Овдєєнко (3), Буц, Теряник.

Головний тренер: Валерій Плеханов

«Дніпро»: Закурдаєв (8), Мішула (11 + 4 передачі), Сізов (6), Тимофєєнко (8 + 7 підбирань + 9 передач), Кушніров (2) — старт; Ревзін (14), Шундель (12), Прокопенко (12 + 9 підбирань + 2 блок-шота), Кожем’якін (6), Натяжко (0 + 6 підбирань), Бондарчук.

Головний тренер: Денис Журавльов

Матч розпочався зі швидкої дальньої атаки від Майкла Холтона. Американець нагадував самого себе у попередній грі у Черкасах, коли зі стартової чверті нестримно набирав очки. Але «Дніпро» був готовий до активних дій легіонерів «Запоріжжя». Гості перехопили ініціативу, і після чергової перестрілки з дальної дистанції завдяки Олександру Мішулі та Анатолію Шунделю успішно завершили стартову чверть.

У другій 10-хвилинці справжню жагу до боротьби показав Кіндалл Хілл. Його атака стала переломною у чверті, коли господарі нарешті вийшли вперед. Головний тренер «Дніпра» Денис Журавльов був вимушений взяти тайм-аут, однак запоріжці продовжили почату справу, довівши свою перевагу до «+10» за підсумком першої половини гри.

Велика перерва ще більше загартувала команду Валерія Плеханова. Його підопічні буквально рвалися на ворожий кошик, збільшивши відрив до максимальних «+18». Малік Трент зумів показати не тільки результативну гру, а й вдало допомагав команді на підбираннях, зібравши у матчі п’ять відскоків.

Вирішальну чверть «Дніпро» розпочинав, відстаючи на 12 балів. Анатолій Шундель швидко наблизив інтригу дальнім влучанням. Команда Дениса Журавльова так просто не здавалися і прекрасно знайомий запорізьким глядачам Андрій Кожем’якін скоротив різницю до 4 очок… Здалося, що на глядачів у Палаці Спорту «Юність» знову чекає гаряча розв’язка. Однак своєчасно підключилися вихованці «Дніпра» Андрій Мироненко і Олександр Тарасенко, допомігши запоріжцям уникнути нервозного завершення матчу. Кіндалл Хілл разом з Маліком Трентом стали найрезультативнішими гравцями гри, набравши по 24 очки. До того ж Кіндалл оформив дабл-дабл, зібравши ще й 12 підбирань і 39 балами ефективності став найкориснішим гравцем матчу.

У неділю БК «Запоріжжя» приймає вдома харківський «Політехнік». Початок гри у палаці спорту «Юність» о 14:00.