Козакевич і Жуков стали найрезультативнішими у складі збірної України в першому матчі відбору на Евро-2018

handball-zbirnaЗбірна України програла в першому турі відбірного турніру до Євро-2018. Наша команда, в складі якої дев’ять гравців запорізьких клубів,  в Скоп’є поступилася збірній Македонії 21:27. У другому турі 5 листопада українці в Сумах прийматимуть Ісландію, яка стартувала з важкої домашньої перемоги над Чехією 25:24.

Македонія – Україна. Факти матчу
— Збірна України вела в рахунку з 7-ї по 12-ту хвилини(3:2, 4:2), а також на  13-й хвилині (5:4)
— з середини першого тайму і до кінця матчу господарі були попереду. Україна ж кілька разів скорочувала відставання до 2-3 голів
— Артем Козакевич забив всі 4 семиметрові призначені у ворота господарів
— Захар Денисов забив 3 голи з 3-х кидків
— Лідер македонців правий півсередній Кирил Лазаров забив 12 голів з 15 кидків
— За Україну по 4 голи забили Козакевич та Станіслав Жуков
Македонія – Україна 27:21 (13:10)
2листопада. Скоп’є. Арена Boris Trajkovski. 5500 глядачів. Судді:Чаба Дорбровітц, Петер Тайок (обидва -Угорщина), Делегат ФГУ – Сініша Рудіч (Хорватія)
МАКЕДОНІЯ: Рістовскі, Даскаловскі; К. Лазаров 12, Манасков 6 ,Талескі 3, Стоїлов 2, Гергієвські 1, Кузмановські 1, Нелоські 1, Прібак 1, Йоновські, Ф. Лазаров, Н. Маркаоскі, В. Маркоскі, Мітков, Ойлескі,
УКРАЇНА: Деревянкін, Бражник, Чуприна; Козакевич 4, Жуков 4, Садовий 3, Денисов 3, Тільте 2, Южбабенко 2, Чичикало  2, Буйненко 1, Дорощук, Акименко, Северін, Бегаль, Копишинський,.
Головний тренер – Віталій Андронов.
Штрафний час 10 – 12
Семиметрові: 5/4 – 4/4

Група 4. 1-й тур
1. Македонія – 2 очки (різниця м’ячів + 6)
2. Ісландія — 2 (1)
3. Чехія – 0 (-1)
4. Україна – 0 (-6)
1 тур. Македонія – УКРАЇНА 27:21; Ісландія – Чехія 25:24
2 тур. 5 листопада. УКРАЇНА – Ісландія, Чехія — Македонія
УКРАЇНА – ІСЛАНДІЯ
Субота 5 листопада. Початок  — 18.00. Манеж Сумського державного університету. Вхід вільний

Прямі трансляції матчу Україна – Ісландія покаже сайти XSPORT.UA, MOSTVIDEO.TV, а також телеканал «Спорт 1».