БК «Запоріжжя-ZOG» перемагає в Луцьку

bc-zpЛуцькі шанувальники баскетболу сподівалися, що після сенсаційного виграшу в «Дніпра» (71:69) їхні улюбленці доведуть, що то була не випадковість. Втім, запорізьким баскетболістам після двох поспіль невдач перемога теж вкрай була необхідна. Тож підопічні Дмитра Щиглінського вже у стартовій чверті намагалися створити комфортний відрив. Почин зробив ветеран команди Яків Змітрович власним енд-ваном, а надалі роль головного бомбардира узяв на себе Макс Конате, котрий протягом десяти хвилин записав до особистого активу 12 очок. Після слем-данку останнього головний тренер лучан Дмитро Чайковський уже на 3-й хвилині змушений був узяти хвилинну перерву. Проте ще до першої перерви перевага гостей зросла до 14  пунктів – 28:14. Єдине, за що можна дорікати запоріжцям – програна боротьба під щитами. Це був сигнал, що господарі не проявили свій потенціал.
Дійсно, у другій десятихвилинці луцькі баскетболісти, нарешті, налагодили комбінаційну гру, головним чином, за рахунок активності двох гравців, у чиїй ігровій біографії був запорізький етап, — Павла Рудакова та Станіслава Дикого. Обидва в першій половині матчу набрали по 6 очок, а Рудаков ще й зібрав 5 відскоків. Втім, їхні зусилля не завадили БК «Запоріжжя-ZOG» збільшити відрив до 16 пунктів, хоча перед самісінькою великою перервою Едуард Федчук дещо скоротив відставання (28:43).
У третій чверті запоріжцям зусиллями Макса Конате і Томаса Камусакі кілька разів вдавалося доводити різницю в рахунку до 23 пунктів. Щодо лучан, то вони намагалися відігратися завдяки дальнім кидкам, однак лише один із них, у виконанні Стаса Дикого, досяг мети. Щоправда, сталося це на передостанній хвилині матчу, доля якого вже була вирішена.  73:56 – заслужена перемога гостей із Запоріжжя над одним із аутсайдерів чемпіонату.
Наприкінці наступного тижня на підопічних Дмитра Щиглінського чекає відповідальне випробування – дербі з «Дніпром», який наразі перебуває на третій сходинці турнірної таблиці. Перша гра між сусідами відбудеться 16 грудня в Дніпрі, друга – в неділю на паркеті Палацу спорту ПАТ «ЗАБ».

«ВОЛИНЬБАСКЕТ» (Луцьк) – БК «ЗАПОРІЖЖЯ-ZOG» 56:73. Луцьк. 11 грудня. Спортивний зал ОДЮСШ.
Судді: Р. Пономаренко, В. Хоменко, С. Тисленко.
«ВОЛИНЬБАСКЕТ»: Коцько, Тимощук (5), Дикий (16 + 6 підбирань), Герасимчук (2), Рудаков (12 + 9 підбирань); Глушко, Кисільчук, Шкондя (4), Дейна, Моторчук (6 + 6 підбирань), Фурс (4), Федчук (7).
БК «ЗАПОРІЖЖЯ-ZOG»: Рибалко (6 + 5 підбирань), Буренко (16 + 5 передач), Камусакі (6 + 5 підбирань), Конате (21 + 9 підбирань), Змітрович (7); Кондраков, Буц (4), Віт. Биков (2), Овдєєнко (11 + 5 підбирань), Міхеєв.
Кидки з гри: 2-очкові – 19/41 – 18/36; 3-очкові – 4/27 – 8/23. Штрафні кидки: 6/7 – 13/17. Підбирання м’яча: 24/12 – 31/10.