БК «Запоріжжя-ZOG» перемагає з рекордною різницею в нинішньому чемпіонаті

bc-zpУ дебюті матчу господарі повели в рахунку й протягом трьох хвилин утримували ініціативу. Але згодом, після влучних кидків двох Олександрів – Шостухи й Тищенка, «Кремінь» двічі виходив уперед (6:5 і 8:7), що стало для запоріжців неабияким подразником. Зусиллями, головним чином, Макса Конате (протягом восьми з половиною хвилин він приніс у командну скарбничку 8 очок і здійснив стільки ж підбирань) наступний ігровий відрізок БК «ЗАПОРІЖЖЯ-ZOG» виграв – 14:0. Лише на заключній хвилині стартової чверті Максим Балашов скоротив відставання до 11 пунктів.
У другій десятихвилинці Макс Конате продовжував поповнювати свій очковий баланс і довів його до 19 пунктів, іноді потішуючи глядачів слем-данками та влучанням з-за дуги. Запорізькі гравці активніше боролися за відскоки м’яча, позбавляючи гостей шансів скоротити відставання. Перш за все, це стосуєься того ж Конате та Якова Змітровича, які удвох назбирали 15 підбирань. Незадовго до сирени «тральниками» порадували Юрій Кондраков і Павло Буренко (двічі). Останній набрав у першій половині матчу 11 очок  й здійснив 6 результативних передач. Щодо «Кременя», то його гравці у другій чверті набрали лише вісім очок. Рахунок 45:18, за якого команди пішли на відпочинок, красномовно свідчив про відчутну перевагу господарів після першої половини матчу.
Під час великої перерви відбувся традиційний конкурс кидків серед юних шанувальників баскетболу на призи титульного спонсора чемпіонату Суперліги та БК «ЗАПОРІЖЖЯ-ZOG» — торгівельної марки «Parimatch». Перемогу святкував дванадцятирічний Дмитро Соколовський.
У третій десятихвилинці гості, нарешті, розігралися. Вірніше, майже на кожен вправний кидок Макса Конате (його актив наблизився до трьох десятків очок) влучанням відповідав Олександр Тищенко, який довів власний доробок до 18 пунктів. Але намагань настирного гостя вистачило лише на те, щоб «Кремінь» виграв третю чверть (21:19)
Двадцять п’ять очок переваги (64:39) дозволили Дмитрові Щиглінському експериментувати у заключній чверті, а його підопічним – заграти розкуто. Сектори Палацу спорту вибухали овацією, коли Юрій Кондраков поцілив з-за дуги, а Макс Конате, реалізувавши двоочковий кидок з фолом,  встановив рахунок 77:44 на користь БК «ЗАПОРІЖЖЯ-ZOG». Головне ж, бомбардир господарів зафіксував новий рекорд результативності в одному матчі – 34 очки. Приємною несподіванкою стали й чотири «трюльники» поспіль у виконанні 20-річного Вадима Бикова, який встиг набрати 14 очок.
Різниця, з якою запорізький клуб здобув перемогу в звітному матчі, є рекордною в нинішньому чемпіонаті. Попереднє досягнення належало «Дніпру» в матчі з тим же «Кременем» (94:56), але воно залишалося «недоторканим» лише два дні.

БК «ЗАПОРІЖЖЯ- ZOG» — «КРЕМІНЬ» (Кременчук). 95:47 (21:10, 24:8, 19:21, 31:8). Запоріжжя. 20 листопада. Плац спорту ПАТ «ЗАБ».
Судді: С. Чебишев, С. Чайковський, В. Педьєв.
БК «ЗАПОРІЖЖЯ-ZOG»: Рибалко (4), Буренко (19 + 11 передач), Камусакі (6), Конате (34 + 13 підбирань), Змітрович (6 підбирань); Вад. Биков (14), Кондраков (8 + 6 передач), Буц (4), Віт. Биков, Овдєєнко (4), Міхеєв (2).
«КРЕМІНЬ»: Вудсон (2), Байда (2), Скрипець (6 + 8 підбирань), Шостуха (7), Тищенко (21 + 10 підбирань); Кожемякін, Ясиненко (2), Балашов (5), Зозуля (2), Луговцов, Хамзаєв.
Кидки з гри: 2-очкові – 25/39 – 10/15; 3-очкові – 9/22 – 2/26. Штрафні кидки: 18/22 – 3/6. Підбирання м’яча: 40/6 – 22/18.