Одеса не гостинно зустріла БК «Запоріжжя-ZOG»

781501Звітному матчу передували три поспіль перемоги одеситів у рамках нинішнього чемпіонату Суперліги Парі-Матч, тож господарі прагнули продовжити цю серію. Лише протягом перших чотирьох хвилин гра проходила на рівних, а потім команда Вадима Пудзирея завдяки перевазі у боротьбі за відскоки (15:7), де панували два гіганти – Анатолій Челован і Станіслав Балашов, заволоділа перевагою. Двічі відрив одеситів досягав 9 пунктів (14:5, 19:10), тож рахунок стартової чверті (21:13) цілком закономірний.

У середині другої десятихвилинки зусиллями Макса Конате та Якова Змітровича гостям вдалося скоротити відставання до 5 очок (26:31), але на велику перерву з гарним настроєм пішли господарі, ведучи в рахунку 40:28. Кращим на той час серед одеситів був Челован – 11 очок + 6 підбирань. У гостей по 9 очок набрали Макс Конате і Антон Саєнко. На жаль, два інші представники ударної сили запорізького клубу – Павло Буренко і Станіслав Овдєєнко перші очки на власний рахунок записали вже у третьому періоді. Зауважимо, що й боротьбу за відскоки в першій половині зустрічі гості катастрофічно програли, зокрема під щитом суперників 4:17.

Сподівання, що запоріжці внесуть злам у гру в третій десятихвилинці, не справдилися. Вони не впоралися з нейтралізацією американського легіонера ОБК «БІПА» Кеннета Франденбурка, котрий протягом 24-ї хвилини зустрічі поповнив командну скарбничку 6 очками, і перевага господарів сягнула 20 пунктів – 52:32.

Заключна чверть розпочалася за рахунку 63:45 на користь одеситів. Розуміючи, що за такого відриву суперникам важко буде перевести гру в овертайм, господарі дещо розслабилися, дозволивши запоріжцям скоротити відставання до 9 пунктів (62:71), але не більше того.

«БІПА» (Одеса) – БК «ЗАПОРІЖЖЯ-ZOG». 83:71 (21:13, 19:15, 23:17, 20:26). Одеса. 11 листопада. УСК «Одеса».
Судді: С. Защук, С. Тисленко, О. Біда.
ОБК «БІПА»: Челован (14 + 8 підбирань), Артамонов (15 + 8 передач), Антонець (2), Фандербурк (16), Волчанов (2 + 6 підбирань); Ткаченко (6), Сліпенчук (5 + 5 передач), Костюченко, Балашов (15 + 7 підбирань), Жуковський (8 + 5 підбирань).
БК «ЗАПОРІЖЖЯ-ZOG»: Рибалко (6 + 6 передач), Буренко (7 + 6 передач), Камусакі, Конате (18 + 7 підбирань), Змітрович (11); Кондраков (5), Буц (6 + 8 підбирань), Саєнко (13), Овдєєнко (5).
Кидки з гри: 2-очкові – 33/48 – 16/35; 3-очкові – 3/20 – 8/24. Штрафні кидки: 8/14 – 15/21. Підбирання м’яча: 28/15 – 20/11.