Михайла Кохана визнано найкращим молодим легкоатлетом України 2018-го

Федерація легкої атлетики України традиційно щороку визначає найкращих легкоатлетів у різних вікових категоріях, кращого тренера і команду.

Нещодавно оприлюднили писок національних лідерів за підсумками 2018-го. Нажаль, на відміну від попередніх років, представників Запорізької області в ньому нема. Можемо порадіти хіба що за спортсмена із Запоріжжя Михайла Кохана, який наразі виступає в залік Дніпропетровської області. Минулий рік став надзвичайно успішним для молотобойця – він переміг на юнацьких Олімпійських іграх з метання 5-кілограмового молота з рекордом змагань (85,97 м + 85,14 м = 171,11 м). Виграв чемпіонат Європи U18 з легкої атлетики з новим найкращим світовим досягненням серед юнаків (87,82 м). Виграв срібну медаль чемпіонату світу U20 з метання 6-кілограмового молота (79,68 м). Як результат в доробку Михайла ще й титул «Найкращого молодого легкоатлета України-2018 до 20 років».