«Металург» дав справжній бій «Інгульцю», але сильнішого команди так і не виявили

Запорізька команда розписала нічию у матчі з лідером

5.11.2023. Перша ліга, 15 тур. Стадіон «Центральний» (Умань). МФК «Металург» – ФК «Інгулець» 0:0
«Металург»: Байда, Басов, Піддубний, Страдс, Сокол, Крапивний, Сад, Сейтхалілов (Палюх 46), Білоцерковець, Галата (Буряк 46), Могильний
Головний тренер: Володимир Микитін
«Інгулець»: Паламарчук, Мельничук, Малиш, Шершень, Сидоренко (Ченбай 67), Запорожець, Козак (Богунов 67), Гаджук, Козиренко (Кольцов 86), Резепов (П’ятов 57), Квасов
Головний тренер: Владислав Лупашко
У цьому матчі обидві команди грали на перемогу. Якщо на початку гри «Інгулець» більше володів перевагою та створював моменти, то вже у середині першого тайму «Металург» відібрав ініціативу. Найкращий шанс, щоб відзначитися, мав Сергій Басов, який небезпечно пробивав головою. У другому таймі ситуація повторилася – стартова активність від «Інгульця», у складі якого міг забивати Ілля Гаджук, була нівельована старанням запорізьких футболістів, які натхненно атакували і були дуже близькими, щоб вийти вперед у матчі з лідером.
Гострими були стандарти від Володимира Білоцерковця, супершанс втратив Валерій Сад, міг забивати Руслан Буряк. Заволодівши перевагою, «Металург» прагнув втілити її в дуже потрібний забитий м’яч. Втім, у найвідповідальніший момент запоріжцям не пощастило. На останніх хвилинах вже «Інгулець» намагався вирвати перемогу, тому футболістам «Металурга» довелося захищатися. З цим завданням підопічні Володимира Микитіна впоралися. У підсумку принципові суперники поділили очки.
Джерело: Прес-службв МФК «Металург»