Запоріжці гандболісти, у складі збірної України, посіли 8 місце чемпіонату Європи з пляжного гандболу

У португальському Назаре завершився Чемпіонат Європи з пляжного гандболу, що традиційно складався з жіночого та чоловічого турнірів. В обох турнірах виступали по 16 збірних. Нагадаємо, у складі чоловічої збірної України брали участь у Євро запорізькі гандболісти — Назар Чудінов, Олексій Томашевський, Віталій Горовий та Олександр Онуфрієнко.

Чемпіоном Європи-2023 серед чоловічих збірних стала збірна Угорщини, яка у фіналі перемогла Німеччину 2:0 (20:16, 20:18). Саме угорці вибили з боротьбі за медалі збірну України, перемігши нашу команду в 1/4-й фіналу. Зрештою збірна України посіла 8-ме місце і таким чином не зуміла кваліфікуватись до Європейських ігор-2023, куди пробились 7 найкращих команд Євро. Нагадаємо, на минулому Євро синьо-жовті фінішували 14-ми. Ігор Копишинськийнабрав 119 очок в 9 матчах і став 4-м у списку найкращих снайперів Євро-2023, а також найбільш результативним гравцем збірної України. 81 очко у Віталія Горового, 77 очок набрав Артем Козакевич.