Гравці «Мотора» успішно виступають на чемпіонаті Європи з пляжного гандболу

У португалському Назаре з 24 по 28 травня одночасно проходять чоловічий та жіночий чемпіонати Європи з пляжного гандболу. В обох турнірах беруть участь українські збірні.

До складу чоловічої команди увійшли четверо гравців запорізького «Мотора» — Назар Чудінов, Олексій Томашевський, Віталій Горовий та Олександр Онуфрієнко. Очолює команду теж добре відомий запоріжцям наставник — Ростислав Ланевич.

Чоловіча збірна України у своїй стартовій грі перемогла збірну Греції 2:0 (22:20, 25:24). У Віталія Горового 14 очок, у Ігоря Копишинського – 18. У другому матчі підопічні Ростислава Ланевича зустрічались зі Швецією. Команди виграли по одній партії, отож переможця визначала серія булітів. Ворота українці в у ній захищали  Назар Чудінов, а також один з провідних снайперів Віталій Горовий. Голкіпери кілька разів робили ривки на зустріч суперникам намагаючись їм максимально завадити і двіч ізавдяки такому маневру ставали переможцями дуелей. Переможний буліт забив Артем Козакевич. Україна перемогла Швецію 2:1 (18: 24, 19:16, 11:10). 19 очок на рахунку Копишинського, 12 у Горового.

25 травня українці грали з грандами — Іспанією (чемпіони Євро-2017) та Данією (чемпіони 2019 та 2021). Іспанцям в останньому матчі попередньої стадії українці поступились 0:2 і посіли в групі 2-е місце. Данію в першому поєдинку основного раунду синьо-жовті ледь не перемогли. Виграли у данців 1-й сет (20:14), поступились у 2-му (22:24), а в серії булітів програли лише в один бал – 8:9.

Таким чином збірна України грає в основному раунді, а отже гарантовано вийде до 1/4 фіналу. Попереду групові ігри проти Хорватії та Португалії.